Hakkımızda

VASEL ENERJİ VE DATA TRANSFER SiSTEMLERİ yuvarlak ve yassı kablo kullanılarak enerji ve data transverinin gerçekleştiği sistemlerde (kaplama tesisleri, yüksek kapasiteli istifleme sistemleri, otomotive-endüstriyel imalat atolyeleri-textil vb. otomasyonlu entegre sistemlerde, gemilerde tersane ve limanlarda istifleme vinçlerinde, portal vinçlerde, gezer köprülü vinçlerde, sektörüne özel dizayn edilmiş istifleme ve yükleme makinalarında, madencilik ve inşaat sektörü tesis uygulamalarında) mobil kontrol gerektiren hidrolik ve pnomatik hortum uygulamalı sistemlerde, uzun aralıklı bakım periyoları ile verimli şekilde çalışır. Aynı zamanda güç ve kontrol uygulamalarının haricinde fiberoptik kablolu iletişim sağlayan hareketli makine uygulamalarında da kullanılır.

Servis kurulum ve teknik bakım esnasında montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir toz, nem, buzlanma, yüksek ısı bulunan çalışma ortamları gibi dış faktörlere karşı mekanık korozyona mukavim malzemelerden imal edilir ve zorlu ortam şartlarında yüksek verim peformansı sağlar.

Spesifik uygulamalar için sisteme özel farklı ölçülerde standart dışı ürün imalatı ile sektöre pratik çözümler sunar. Ekonomik ve güvenli çalışma odaklı uygulamaları ile zamanden işçilikten tasarruf sağlar.
Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.
Tüm görüşlere, fikirlere, inançlara ve değerlere saygılıyız. Çalışanlarımıza, iş arkadaşlarımıza, yöneticilerimize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve doğaya saygı gösteririz